Save Desk Specialist, Bucuresti, Iasi, Timisoara, ID 1257046

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca iti place sa relationezi cu oamenii, atunci esti ceea ce cautam!
La Orange Romania Communications, te asteapta un mediu dinamic si placut, unde ai ocazia sa te dezvolti.
Ca Save Desk Specialist vei putea fi “vocea” companiei noastre.
Oferim prima de instalare si comisioane generoase. Hai sa ne cunoastem!

Ce trebuie sa stii:
  • Comunicare si ascultare activa
  • Putere de convingere
  • Adaptabilitate si spontaneitate
  • Cunostinte de operare PC si MS Office
  • Diploma de bacalaureat

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • Contactezi clientii care isi declara intentia de a rezilia contractul
  • Identifici nevoile acestora si propui solutii personalizate
  • Promovezi produsele şi serviciile Orange Romania Comunications
  • Oferi informatii si inregistrezi solicitarile clientilor
  • Ajuti clientii sa faca cele mai bune alegeri
Ce castigi:
  • Training online, platit (1 luna de zile)
  • Bonus de instalare
  • Contract de munca full time
  • Tickete de masa si bonusuri de performanta
  • Mediu de lucru prietenos si program flexibil
*Contractul de munca se deruleaza pe o perioada determinata de 12 luni, cu posibilitate de prelungire, si se incheie prin agentiile Smartree/Professional.

Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange si o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
Compania ofera atat asistenta, cat si servicii convergente de voce fixmobil, internet in banda larga si televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica si conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

*Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos