Publicat 27 Mai 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 27 Iun 2019

Sandwich Artist - SUBWAY

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim:
• Sa fii atras de ideea de a relationa cu clientii;
• Sa fii motivat de munca in echipa;
• Cu experienta in domeniu (dar nu obligatoriu).

Descrierea jobului

• Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse.
• Pregatirea produselor cu echipamente speciale;
• Pregatirea comenzilor;
• Operarea pe casa de marcat;
• Intretinerea unui mediu curat la locul de munca.

Ce oferim?

  • Salariu net 1500 lei;
  • Tichete de masa;
  • Masa asigurata;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Bonusuri in functie de vechime/performante;
  • Oportunitati de avansare si siguranta pe termen lung;
  • Program de lucru full time.

Cel mai mare lant de Restaurante din lume cu peste 40000 locatii in peste 100 tari.
Subway a fost infiintat in anul 1965, de catre Fred DeLuca impreuna cu prietenul de familie Dr.Peter Buck.

Expirat
Sandwich Artist - SUBWAY  -  SC Subresto One SRL