Sandwich Artist - Lucrator Restaurant Subway®! in Bucuresti

Vila Razu S.R.L. - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2100 - 2600 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Caracteristica esentiala pe care o cautam este seriozitatea
- Determinare; candidatul trebuie sa isi doreasca sa faca parte din echipa noastra intr-un mod real
- Dornic de a invata lucruri noi si de a lucra cu publicul
- Persoana comunicativa, pozitiva, amabila si responsabila

Descrierea jobului

- Interactiune cu clientii
- Prepararea sandwichurilor de tip fast food la solicitarea clientilor
- Coacerea painii
- Curatenie pe linia de productie, in sala de servire si in zona de preparare
- Receptionare marfa
- Aranjarea marfurilor pe rafturi si in incaperile frigorifice
- Incasare la casa de marcat cu POS
- Respectarea procedurilor de deschidere si de inchidere
- Respectarea standardelor de igiena

Perioada stat în picioare: moderata; munca alterneaza statul in picioare cu statul pe scaun
Norma: 8 Ore
Program: Doua schimburi
Posibilitatea de ore suplimentare: Da
Munca in weekend: Da
Incepere activitate : imediat
Locatii usor accesibile cu mijloace de transport in comun
Posibilitati reale de avansare cu beneficii salariale

SE OFERA:
- Salariu peste media pietei
- Bonuri de masa
- Decontarea transportului la si de la locul de munca ( Afi Cotroceni si Petrom Miorita Baneasa)
- Bonusuri in functie de vanzari
- Prime cu ocazia sarbatorilor pascale si de iarna
- Pregatire teoretica si practica acreditata la nivel global
- Conditii de munca foarte bune in locatii noi cu echipamente si utilitati nou-noute

Descrierea companiei

Un lanț american de restaurante fast-food.
La sfârșitul anului 2010, compania avea 33.749 de unități la nivel mondial, din care puțin peste 24.000 în SUA. Tot în anul 2010, brandul a devenit cel mai mare lanț de restaurante din lume, în funcție de numărul unităților.
Este specializat in comercializarea mancarurilor sanatoase fara gluten si cu calorii putine. Ofera clientilor sai sandwichuri cu un grad mare de personalizare, salate si celebrele cookiuri americane. Prezenta in Romania de 10 ani , cu o expansiune rapida, compania este in continua cautare de parteneri seriosi pentru o dezvoltare personala si profesionala armonioasa.

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos