de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2019 | Reactualizat 23 Nov 2019 | Expiră 24 Nov 2019

Sandwich Artist şi Şef de Tură

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana comunicativa, harnica, adaptata muncii in echipa.

Descrierea jobului

Reteaua de restaurante SUBWAY angajeaza Sandwich Artist şi Şef de Tură, pentru noua locatie din Iasi, situata pe Bulevardul Independentei, vis-a vis de Facultatea de Medicina.Te invităm să faci parte din echipa noastră.
De ce să lucrezi cu noi:
• Program de lucru flexibil de 8h,
• Grilă de majorări salariale si bonusuri lunare in functie de vechime si performante.
• Tichete de masă ( 1 tichet de masă/zi lucrătoare);
• Bonusuri lunare de performanță pentru targetele atinse;
• Primă acordată cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun;
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• 21 zile concediu de odihnă pe an;
• Siguranța unui loc de muncă stabil și corect pe termen lung, unde ești apreciat pentru performanțele proprii și ale echipei.

SUBWAY® cu sediul în Milford, Connecticut, U.S., este cel mai mare lanț de restaurante cu servire rapida (Quick Service Restaurants) din lume, cu peste 46.000 de locații în întreaga lume.
Această ascensiune nu ar fi fost posibilă fără implicarea şi devotamentul oamenilor care lucrează în SUBWAY®. Așa că pentru noi este foarte importantă echipa din restaurant.

Expirat
Sandwich Artist şi Şef de Tură  -  SUBWAY / MALORANS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles