Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

Sales Telecomunicatii

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, sociabila, capabila sa invete detalii despre caracteristicile produselor pe care le vinde (telefoane mobile, pachete telefonie-internet) si sa consilieze clientii.
Obligatoriu limba engleza vorbit-scris peste medie (clientii vor fi numai vorbitori de limba engleza; toate materialele promotionale si cartile tehnice ale produselor vor fi in engleza).
Cunostinte folosire calculator.
Disponibilitatea de a se deplasa in Bulgaria 2 saptamani pe luna (asiguram cazare si transport).
Fara cazier (conditie obligatorie pentru a primi permisul de lucru in inteiorul bazei militare).

Descrierea jobului

Vanzator in magazin de telecomunicatii situat in interiorul bazei militare americane de la NOVO SELO, Bulgaria. Angajatul va sta 2 saptamani pe luna in Bulgaria, si va locui in interiorul bazei militare.
Responsabilitati-obligatii:
- vinde telefoane, tablete, si pachete voce-internet
- reincarcare cartele SIM
- consiliaza clientii cu privire la produse, promoveaza produse, atinge targeturi de vanzari
- tine corect evidenta vanzarilor si preda banii incasati oficialilor americani la sfarsitul fiecarei zile
- monitorizeaza stocul de produse si raporteaza prompt necesarul de produse in functie de vanzari
- va semna un contract de confidentialitate in care isi asuma responsabilitatea pentru comportamentul in interiorul bazei militare si pentru interactiunea cu soldatii americani
- Orar de lucru Luni-Duminica 10.00am-22.00pm (2 saptamani munca cu 2 saptamani liber / luna)
Beneficii:
- salariu net 500 USD
- transport Bulgaria decontat
- asiguram cazare
- bonusuri pentru performanta in vanzari
- liber 2 saptamani / luna

Companie contractoare de servicii pentru armata SUA in Europa. Domenii de activitate: telecomunicatii, food-court, coffee shop, aprovizionare si furnizare produse alimentare si non-alimentare.

Expirat
Sales Telecomunicatii  -  Sinos Group International