Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 13 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Sales Team Leader

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam oameni motivati de dezvoltare profesionala accelerata in domeniul managementului vanzarilor

Descrierea jobului

Ce cautam:

  • Interes in dezvoltarea personala si profesionala;
  • Orientare catre a gasi solutii pentru atingerea obiectivelor;
  • Capacitate de adaptare la schimbari;
  • Capacitate antreprenoriala dezvoltata;
  • Capacitatea acumulării de informații și ablități în ritm accelerat
    cu scopul promovării pe poziții superioare
Ce oferim:
  • Program de dezvoltare profesionala;
  • Dezvoltarea competentelor de vanzare si coordonare;
  • Suport si training avansat;
  • Pachet de servicii pentru un nivel motivational ridicat.

Descrierea companiei

Companie americana cu o vechime de 20 de ani in Romania.
Domeniul de activitate: servicii financiare

Expirat
Sales Team Leader  -  Servicii financiare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles