Sales Support

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ti-ar placea sa fii tu legatura dintre RisCo si clientii sai?

Ti-ai dori să iei parte la realizările noastre, să devenim împreună tot mai buni și să ai satisfacția că și datorită ție clienții aleg să lucreze cu RisCo?

Daca raspunsul este " DA" si esti o persoana care se adapteaza cu usurinta cerintelor, esti confortabilă cu un volum ridicat de interacțiune cu clienții si orientata către lucrul în echipa și rezolvarea problemelor, te vrem in echipa noastra!

Încurajăm creativitatea și spiritul liber, de aceea ne dorim ca alături de noi să-ți poți atinge potențialul.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Principala ta responsabilitate va fi sa contactezi clientii inregistrati in platforma si sa asiguri suportul necesar in utilizarea serviciilor disponibile;
  • Contactezi prin email si prin telefon potentialii clienti si promovezi serviciile noastre in cat mai multe companii
  • Mentii legatura cu clientii si vei incheia noi contracte. Contractele se incheie online fara vizite la clienti.
  • Vei performa alaturi de echipa ta si vei atinge obiectivele lunare stabilite

Care sunt beneficiile tale?
  • Activitatea se desfasoara de la sediul firmei din Bdul Pierre de Coubertin 3-5, langa Mega Mall (nu dorim colaborare de la distanta).
  • Salariu fix cu contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Bonusuri lunare procentuale din vanzari
  • Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
  • Training specializat si suport pe tot parcursul colaborari

RisCo este unul dintre leaderii in tehnologia informatiei prin oferirea serviciilor de date financiare si juridice despre firmele din Romania. Lucram in prezent cu toate firmele mari din tara si cu majoritatea institutiilor financiare. Aplicatiile noastre folosesc ultimele noutati tehnologice aparute.

Prin calitatea echipei noastre am devenit un partener de incredere pentru clientii nostri, oferindu-le servicii prompte si moderne.

Suntem o echipa tanara si dinamica. Vei gasi adevarati profesionisti, un management cu experienta si expertiza vasta, colegi comunicativi si proactivi care apreciaza performanta. Entuziasmul si energia acestora iti vor oferi o atmosfera de lucru placuta si colegiala.Te asteptam alaturi de echipa noastra!

Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos