Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 17 Ian 2019 | Expir─â 09 Feb 2019

Sales Support Specialist

6 posturi

Candidatul ideal

APS Romania este in cautare de noi colegi, care sa ocupe pozitia de Sales Support in cadrul departamentului de call-center din Bucuresti.
Daca esti la inceput de drum si iti doresti sa iti incepi cariera profesionala in cadrul unei companii multinationale, alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista, asteptam aplicatia ta! ­čśŐ

Dac─â:

  • Vrei s─â înve╚Ťi mai multe despre rela╚Ťiile B2B,
  • Vrei s─â fii la curent cu noile tendin╚Ťe în materie de icloud ╚Öi solu╚Ťii de stocare,
  • Vrei s─â acumulezi experien╚Ť─â ╚Öi s─â lucrezi într-un domeniu tehnologic pentru un client lider de pia╚Ť─â pe acest segment,atunci, te a╚Ötept─âm în echipa APS România.

Ce ne dorim de la tine?
  • S─â ai o atitudine pozitiv─â ╚Öi s─â ai mereu zâmbetul pe buze;
  • S─â de╚Ťii abilit─â╚Ťi dezvoltate de comunicare si sa le folosesti in scopul identificarii nevoilor clientilor;
  • Sa fii o persoana ambitioasa si sa iti doresti sa faci parte dintr-o echipa unita;
  • Sa detii cunostinte de operare PC;
  • Competitivitatea este cel mai important „accesoriu”.

Descrierea jobului

Ce vei face?

  • Vei identifica nevoile clien╚Ťilor ╚Öi vei promova serviciile oferite;
  • In functie de nevoile clientilor, vei stabili întâlniri pentru reprezentan╚Ťii de vânz─âri;
  • Vei fi responsabil de transmiterea in mod corect a informatiilor prin telefon a produselor si serviciilor promovate;
  • Vei fi responsabil de men╚Ťinerea rela╚Ťiei de comunicare cu reprezentan╚Ťii de vânz─âri;
  • Vei fi responsabil de verificarea ╚Öi actualizarea bazei de date;
  • Scopul este de a iti indeplini obiectivele lunare individuale, reprezentate de stabilirea întâlnirilor de tip B2B;
  • Ne dorim sa te implici activ in imbunatatirea proceselor de lucru.

Ce iti oferim ?
  • Pentru ca uneori ne petrecem mai mult timp la birou decat acasa, ne-am axat pe crearea unui mediu de lucru placut, astfel incat timpul parca zboara ­čśŐ
  • Ne dorim sa avem in echipa noastra colegi pe termen lung, motiv pentru care oferim contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Ne preocupa evolutia ta, motiv pentru care iti oferim acces la diferite sesiuni de training (tehnici de vanzare, comunicare si negociere, etc) si coaching one2one;

Oferim un pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare :
  • Salariu in func╚Ťie de experien╚Ť─â
  • Bonuri de masa
  • Decontarea abonamentului de transport
  • Posibilitatea de a-╚Ťi m─âri considerabil veniturile prin bonusuri de performan╚Ť─â;
  • Asigurare medical─â privat─â pentru c─â ne gândim la s─ân─âtatea ta
  • Alte beneficii pentru timpul t─âu liber: abonamente Bookster – cea mai moderna biblotec─â destinat─â companiilor, prin 7 Cards ai reduceri la abonamentele pentru s─âlile de fitness ╚Öi nu numai, dar ╚Öi alte reduceri la cump─âr─âturi pentru parteneriatele agreate;

Motivarea personala este importanta pentru noi, tocmai de aceea organizam periodic diferite petreceri tematice, teambuildig-uri, competitii dar si workshop-uri.

APS is a leading company in investment, management, and recovery of loan portfolios and real estate within Central and South-Eastern Europe. Founded in 2004, the company is headquartered in Prague, the Czech Republic. APS provides comprehensive services in distressed and performing loans portfolios investment advisory and recovery management and performs asset management. Involving more than 800 experts, it provides services in 15 European countries: Austria, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, the Czech Republic, Hungary, Luxembourg, Montenegro, Poland, Romania, Greece, Serbia, Slovakia and Slovenia. APS manages assets totaling in nominal value more than EUR 8.6 billion and provides exclusive investment advisory to five investment vehicles and recognized institutional investors. Since 2013, APS is an official partner of International Finance Corporation (IFC), member of World Bank. APS has a single shareholder, Martin Macho┼ł, APS cofounder and CEO.

Sales Support Specialist  -  Asset Portfolio Servicing Romania