de ani Fără Frică...

Publicat 12 Mar 2008 | Reactualizat 10 Apr 2008 | Expiră 12 Apr 2008

Sales Support Officer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare si prezentare (experienta in vanzari constituie un avantaj);
- Cunostinte operare Amadeus/Worldspan sunt considerate un plus;
- Cunostinte avansate de operare PC: Word, Excel, PowerPoint;
- Limbi straine: limba engleza; orice alta limba de circulatie internationala este considerata un plus;
- Student/absolvent studii superioare sau cunostinte generale in domeniul tursimului;
vanzari constituie un plus);
- Asumarea responsabilitatilor si initiativa;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

- Preluarea comenzilor (online si telefonice) si inregistrarea lor in sistemul informatic al agentiei;
- Procesarea comenzilor primite si colaborarea cu departamentul de relatii externe;
- Prezentarea clientilor ofertele agentiei si incheierea vanzarii;
- Participarea la crearea produselor turstice promovate de agentie;
- Va face parte din echipa de vanzari ce va participa la targurile nationale.

Agentia de turism Indevio Travel se dedica crearii si dezvoltarii de pachete turistice premium, in tara sau strainatate, incluzand locatii si hoteluri selecte, respectiv servicii ireprosabile. Echipa noatra este tanara si dinamica, orientata catre gasirea celor mai interesante destinatii turistice si utilizarea celor mai noi canale new-media pentru promovare si branding corporatist.

Expirat
Sales Support Officer  -  Indevio Travel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles