de ani Fără Frică...

Publicat 14 Oct 2008 | Reactualizat 11 Nov 2008 | Expiră 14 Nov 2008

Sales Support Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- Cunostinte de baza PC(Excel, Word, Access);
- Engleza nivel mediu;
- Bune abilitati de comunicare;
- Persoana organizata cu spirit analitic.

Descrierea jobului

- Inregistrarea contractelor pentru consultantii din vanzari;
- Administrarea informatiilor referitoare la activitatea de vanzare;
- Calcularea de comisioane si bonusuri;
- Pregatirea rapoartelor pentru evaluarea activitatii de vanzare;
- Implicare in proiectele departamentului.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitati reale de dezvoltare a carierei intr-un mediu de profesionisti;
- Programe de training si dezvoltare personala continua.

American International Group, Inc. (AIG) este lider mondial in asigurari si servicii financiare, cu operatiuni in peste 130 de tari si jurisdictii. Companiile AIG servesc clienti comerciali, institutionali si individuali prin cea mai extinsa retea globala pe care o are o companie de asigurari. Printre ariile de activitate ale AIG se numara planurile de pensii, serviciile financiare si managementul activelor.

Expirat
Sales Support Assistant  -  AIG LIFE ASIGURARI ROMANIA S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles