de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Sales Support Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire
Competente tehnice in utilizarea calculatorului
Cunostinte de MS Office si utilizare adecvata a sistemelor moderne de comunicare
Competente excelente de comunicare si gandire analitica
Atitudine motivata, flexibila, deschisa si disponibilitate pentru lucrul in echipa
Cunostinte de limba germana - obligatoriu

Descrierea jobului

Asistarea Area Sales Representatives in organizarea si desfasurarea activitatii acestora
Preluarea si operarea contractelor cu clientii in sistemul CRM al firmei
Intocmirea de oferte scrise la cererea Area Sales Representatives
Comunicare extinsa cu Area Sales Representatives
Solutionarea exceptiilor de facturare in colaborare cu departamentul responsabil

Societatile din cadrul grupului XELLA sunt active in peste 30 de tari.

Filozofia noastra este de a puncta si de a ne dezvolta profitabil pe pietele cu perspective economice pentru solutiile noastre inovatoare si eficiente energetic pentru constructii. Marcile puternice ale XELLA sunt cunoscute astazi de toata lumea si au condus la confirmarea noastra ca unul dintre cei mai importanti producatori de materiale de constructie din lume.

Dezvoltarea noastra continua si ne-am dori sa ne insotiti pe acest parcurs.

In calitate de leader de piata in domeniul betonului celular impunem cerinte ridicate cu privire la serviciile si produsele noastre. Daca va intereseaza sa ne fiti alaturi in vederea atingerii acestor obiective, va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs.

Expirat
Sales Support Agent  -  XELLA RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles