Publicat 06 Oct 2020 | Reactualizat 03 Nov 2020 | Expiră 06 Nov 2020

Sales Specialist with Romanian and Hungarian

10 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Olyan embert keresünk, aki csatlakozna a Contact Center csapathoz mint:
ÉRTÉKESíTŐ ÉS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI SPECIALISTA ROMÁN ÉS MAGYAR NYELVEN

Főbb feladatok:
  • Felelősség vállalás a telefonos és e-mailes kommunikációért a roman piac meglévő ügyfeleivel
  • Az ügyfelek megrendeléseinek megerősítése és a megrendelések értékének növelése
  • A vállalat termékeinek aktív értékesítése és népszerűsítése a meglévő ügyfelek számára
  • Szoros együttműködés a Back Office csapattal az ügyfelek beérkező kérdéseinek megoldásában

Descrierea jobului

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Kiválló Roman és Magyar nyelvismeret (anyanelvi vagy közel anyanyelvi szinten)
  • Kötelező az EU állampolgárságának vagy munkavállalói engedély nélküli munkavállalási engedély
  • Angol nyelvismeret, társalgási szinten
  • Heti legalább 40 órás munkaképesség
  • Az ügyfélszolgálati vagy értékesítési tapasztalat előny

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés + bónusz
  • Otthoni munkavégzés
  • Online tréning
  • Rugalmas munkaidő, amelyet az igényekhez igazíthatnak (legalább 40 óra / hét, 08:00 – 19:00 között)
  • Szakkiképzés és fejlődési lehetőségek
  • Esély, hogy csatlakkozhat nemzetközi csapatunkhoz és barátságos környezetben dolgozhat

Descrierea companiei

CCPORTER professzionális szolgáltatást nyújt a válalkozások számára az üzletfejlesztés területén, lehetővé téve a különféle kiszervezési szolgáltatások kombinációját. Irodabérleti, együttműködési és professzionális kapcsolattartó szolgáltatásokat kínálunk ügyfeleink számára az egyéni igényekhez igazított megoldásokat kínálva

Ai aplicat
Expirat
Sales Specialist with Romanian and Hungarian  -  CCPORTER Sp. z o.o.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles