Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Sales Representatives

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

  • Să ai experienţă de minimum 1 an în vânzări
  • Să ai focus maxim pe obiective
  • Să locuieşti în Bucureşti
  • Sa ai abilități de comunicare și persuasiune
  • Să ştii să lucrezi cu termene limită, targete de activitate şi obiective precise
  • Să ai o atitudine proactivă, simțul umorului și capacitatea de a te adapta rapid unui mediu nou de muncă
  • Să vrei să lucrezi în domeniul de organizare a evenimentelor

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Să te familiarizezi cu produsele companiei și modalitatea în care le poți face cunoscute pe piaţă
  • Să lucrezi cu echipa de marketing şi operaţiuni în a crea şi implementa strategii de dezvoltare a business-ului
  • Să fii curios de cum ai putea inova strategiile de a aborda clienţi şi pieţe noi pentru a dezvolta portofoliul companiei
  • Să te bucuri de oportunităţile de a cunoaşte medii şi oameni noi cu care ai putea încheia parteneriate de business pentru produsele şi serviciile companiei
  • Sa iţi planifici vizite la clienţii şi partenerii noştrii, pentru a te asigura că avem şi păstrăm o relaţie de business reuşit

Beneficii
  • Contract de muncă full-time
  • Salariu fix
  • Laptop, Telefon
  • Comision lunar in functie de performanta
  • Traininguri de vanzari pentru dezvoltarea performantelor

CheerUP este un business in domeniul serviciilor de divertisment. In cei trei ani de la lansare compania am reusit sa dezvoltam cu succes brandul Cheerup. Acum Cheerup este prezent in Cluj-Napoca si Bucuresti urmand planul de extindere in mai multe orase din Romania. Suntem dependenti de fericire si vrem s-o impartasim cu cei care ne inconjoara: clienti, parteneri si colegi. Tindem sa fim o echipa puternica cu oameni proactivi si perseverenti. Apreciem serviciile de calitate si prin urmare, tot ce prestam este in concordanta cu cele mai bune practici.
Ne place ideea de a crea un serviciu sau produs care sa le ofere celor din jur o stare de bine, si exact asta incercam sa facem in Cheerup.

Sales Representatives  -  RIO MEDIA SRL-D