SALES REPRESENTATIVE

Ada Concept Retail S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam o colega/ un coleg pentru a prelua postul de Sales Representative din cadrul companiei noastre care se ocupa cu sisteme de tratare apa - se asigura training !
Punctul forte trebuie sa il reprezinte profesionalismul.

Cautam o persoana dinamica, sa isi doreasca performanta, sa fie obisnuita cu munca cu oamenii - telefonic si direct.

Vanzarile se pot gestiona atat telefonic de la birou cat si pe teren - imbinarea acestor doua modalitati este esentiala.

Categoria de clienti include atat B2B cat si B2BC !
Dorim o persoana dedicata locului in care munceste, cu atitudine, pozitiva , orientata catre rezultate, loiala .

Cautam un/o coleg(a) , care sa invete repede , interesat(a) de job-ul lui/ei , implicit de colegii si clientii sai !

Se ofera :
- salariu fix
- comision
- auto telefon laptop

Asteptam un cv cu foto !

Descrierea jobului

Identificarea in piata a distribuitorilor pentru re-vanzarea sistemelor de tratare apa .
Linie Casnica si Industriala

Taskuri:
sales - research - meeting - customer care

Permis de conducere cat B - Obligatoriu !

Beneficii : salariu fix + comision

CASTIGUR PESTE MEDIA DIN PIATA !

Suntem unul dintre pricipalii jucatori pe piata sistemelor de tratare apa din Romania

Importam, asamblam si comercializam catre end user si reselleri o gama larga de sisteme de tratare apa atat casnice cat si industriale.

Suntem un colectiv pretentios, profesionist unde primeaza seriozitatea fata de serviciile oferite cat si fata de client.

Te asteptam !

Rugam cv cu foto !
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 3 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.