Publicat 22 Mar 2021 | Expiră 22 Apr 2021

Sales Representative

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare.
  • Limba engleza nivel avansat.
  • Sa iti placa tehnologia software in general si sa o intelegi rapid. Nu ne referim doar la pachetul Microsoft Office, ci la tot ce inseamna o experienta online atat pe desktop cat si pe dispozitive mobile.
  • Abilitati excelente de comunicare si de negociere.
  • Experienta intr-un job de vanzari de 2-5 ani. Experienta de vanzari pentru o companie de tehnologie reprezinta un plus.
  • Bine organizat, avand abilitatea de a-ti organiza singur activitatile si timpul astfel incat sa poti respecta deadline-urile si sa atingi targetul.

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Invatarea si stapanirea cunostintelor despre produsele Control F5.
  • Identificarea si calificarea potentialilor clienti, analizarea nevoilor si realizarea ofertelor comerciale in concordanta cu politica comerciala a companiei.
  • Intalniri cu clientii potentiali
  • Mentinerea relatiei cu clientii deja existenti.

Beneficii
  • Salariu fix + variabil in functie de rezultate.
  • Program de lucru flexibil.
  • Vei face parte dintr-o companie dinamica, cu o cultura de start-up ce se bucura de o crestere continua.
  • Vei fi aproape de tot ceea ce inseamna dezvoltare de software, platforme online si de tehnologiile care fac diferenta in functionarea unei companii. Vei intelege cum functioneaza business-uri de la mici la mari si te vei putea dezvolta in acest domeniu.
  • Zile de concediu suplimentare si alte beneficii in functie de vechimea in cadrul companiei.

Suntem o companie romaneasca cu o experienta de peste 10 ani in dezvoltarea platformelor web.

Proiectele noastre sunt variate si complexe, avand clienti foarte diversi.

Iti vom oferi training despre produsele noastre astfel incat sa intelegi totul despre ele si sa ajungi in pozitia in care vei putea purta discutii de inalta calitate in procesul de vanzare.

Jobul este unul 100% remote, astfel incat vei cauta si identifica potentiali clienti in online, vei afla care sunt provocarile pe care acestia le au si le vei propune solutii potrivite.

Expirat
Sales Representative  -  Control F5

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles