Publicat 30 Iul 2019 | Expiră 30 Aug 2019

Sales representative

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • ești familiarizat/ă cu industria electrocasnicelor;
  • ai experiență în vânzări și bune abilități de comunicare;
  • ești empatic/ă cu nevoile clienților pentru a le putea oferi cele mai bune soluții;
  • ești pasionat/ă și dornic/ă să fii la curent cu ultimele tehnologii inovatoare pentru casă;
  • ești organizat/ă, team player, proactiv/ă.

Descrierea jobului

  • consilierea clienților cu privire la alegerea celor mai bune soluții de amenajare/dotare a bucătăriei și a zonei de servit masa
  • pregătirea ofertelor către clienții companiei.
  • trimiterea comenzilor către furnizorii companiei.
  • gestionarea activităților zilnice ale showroomului specializat în vânzarea electrocasnicelor Miele, a mobilierului de bucătărie și a articolelor de veselă

Miele - KUIBA înseamnă design | proiectare | mobilier | electrocasnice (exclusiv Miele) | accesorii și decor, toate pentru o bucătărie premium.

Miele - KUIBA își propune să ofere clienților o experiență nouă de shopping. Înainte de a fi un simplu magazin, Miele - KUIBA este un concept viu, cald și personal, iar calitatea, autenticitatea și inovația definesc selecția noastră de produse.

Cu un portofoliu de brand-uri recunoscute la nivel internațional pentru calitatea produselor lor, misiunea noastră este aceea de crește constant, de a depăși piața și de a oferi soluții de amenajare și dotare a bucătăriei cu un design inovativ și funcțional, cu ajutorul electrocasnicelor Miele, care răspund și celor mai înalte standarde estetice și de calitate.

Expirat
Sales representative  -  Miele - Kuiba

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles