Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Sales Representative

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

* Absolvent studii superioare
* Experienta minim 1 an post similar (vanzari flote, service, industrie, agricol, distribuitori);
* Cunostinte de limba engleza nivel mediu-avansat;
* Cunostinte operare PC: Ms Office;internet;
* Permis auto, categoria B, cu experienta.

Dacă vă considerați a fi o persoană cu abilități foarte bune în domeniul vânzărilor, focus asupra afacerii, capabil să construiți relații personale, să fiți creativi și persistenți pentru a vă atinge obiectivele, aplicați la acest anunț.

Descrierea jobului

• Identificarea si contactarea potentialilor clienti (industrie, productie, service, flote ) ;
• Initiaza activitati de prospectare a pietei;
• Administreaza si dezvolta baza de date clienti;
• Conceperea si emiterea de oferte personalizate clientilor din teritoriu;
• Negocierea si urmarirea derularii contractelor / urmarirea si colectarea debitelor;
• Intocmirea raportului de activitate saptamanal;.
• Disponibil deplasarilor ;

Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare;

Traininguri de specialitate atat in Romania cat si in Germania;
Posibilitatea dezvoltării profesionale;
Pachet atractiv (salariu fix lunar, bonusuri , comisioane , autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil).

Indomg Top Industrial este partener al rafinariei germane Avista Oil si importator oficial si exclusiv al lubrifiantilor Pennasol in Romania.

Sales Representative  -  SC INDOMAG TOP INDUSTRIAL SRL