Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 20 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Sales representative

1 post

Candidatul ideal

Esti o persoana dinamica si ai fler la gasirea clientilor si relationarea cu acestia? Faci fata cu succes la realizarea tintelor de vanzari si profiti de oportunitatile care apar?
Ai capacitatea de a negocia si de a duce lucrurile pana la capat?
Te atrag provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?
Atunci …locul tau este la noi.

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre esti/ai:

  • absolvent/a studii superioare iar cele in domeniul tehnic constituie avantaj;
  • experienta in vanzari de produse si servicii din domeniul tehnic;
  • cunostinte limba engleza – nivel mediu( scris, vorbit);
  • cunostinte operare calculator;
  • permis de conducere categoria B;
  • bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere;
  • orientare catre client si rezultate.

Descrierea jobului

Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:

  • prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri in zona dedicata;
  • stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor;
  • vizitarea clientilor, inclusiv a santierelor de constructii pentru identificarea nevoilor de ofertare;
  • mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti;
  • intocmirea, transmiterea si negocierea ofertelor de pret;
  • relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora;
  • realizarea targetului de vanzari pentru zona dedicata;
Iti oferim:
  • salariu motivant;
  • masina de serviciu, laptop, telefon;
  • bonusuri pentru performanta individuala;
  • beneficii aditionale in functie de performanta(tichete de masa, tichete de vacanta, asigurare medicala privata);
  • cursuri si traininguri de dezvoltare personala si profesionala, organizate in tara sau in EU;
  • infrastructura digitala moderna, mijloace de lucru si comunicare digitala standardizate la toate nivelurile (smartphone, laptop, office tools & apps, etc.);
  • mediu de lucru dinamic intr-o companie multinationala cu operatiuni pe tot globul (www.tvh.com / www.mateco.eu / www.smartrent.ro );
  • structura manageriala flexibila, compacta si transparenta, cu canale de comunicare deschise si care pune accent pe creativitatea si inovatia membrilor echipei;
Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati sa completeze teste de specialitate, datelor lor fiind comunicate unei societati colaboratoare.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Industrial Access SA Romania este cea mai mare companie de inchirieri utilaje pentru acces si lucru la inaltime, din zona Balcanilor, cu o istorie de doar 13 ani de crestere rapida, de la o mica firma antreprenoriala la cea mai dezvoltata retea de depozite de echipamente pentru acces si lucru la inaltime din Romania ( de asemenea avem 2 subsidiare in Bulgaria si Moldova).
Infiintata in 2005 Industrial Access ofera solutii de inchiriere, de incredere in Romania, Bulgaria, Moldova si Serbia, prin reteaua extinsa de depozite. In anul 2016, compania noastra a fost achizitionata de grupul belgian TVH.

Sales representative  -  INDUSTRIAL ACCESS SA