Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Sales Representative

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Creative, professional, solution oriented and friendly? We’re looking for an Interior designer to be part of our team.

Desired skills and experience:

  • Commitment to Client Services
  • Excellent written and verbal communication skills;
  • Sense of creativity
  • Knowledge of Styles and Trends
  • Space Planning Skill
  • High attention to detail and strong organizational skills
  • Computer Skills (office, mailing, browsing)
  • Experience in sales/public relations minimum of 2 years
  • Time management, Prioritization skills

Descrierea jobului

  • Welcoming the customers in a very friendly manner
  • Continuously learning about the products, in order to be able to present them in a professional way to the customers.
  • Determine the client’s goals and requirements of the project
  • Creating kitchen furniture projects (training provided for KPS)
  • Consider how the space will be used and how people will move through the kitchen.
  • Maintaining a positive, empathetic and professional attitude toward customers at all times.
  • Responding promptly to customer inquiries
  • Communicating with the customers through various channels
  • Processing orders, forms, applications, and requests
  • Deliver a highly professional customer service experience;
  • Preparing and submitting sales contracts for orders.
Benefits:
High income possibilities (base salary, performance bonus)
Continuous training;

At Nelo New Interiors we provide a very professional and nice environment. Our clients are our guests, and our employees are part of the family. Therefore, we create a beautiful showroom. If you want to join our team, please send your CV.

Nelo New Interiors este un startup fondat de o echipa de profesionisti in domeniul designului de interior, care urmărește trendul și recunoaște situația pieței. Pentru a putea evalua întotdeauna calitatea, am intrat într-o colaborare cu antreprenorul elvețian Urs Zumbühl, care a studiat design interior și care deține una dintre cele mai mari agenții de publicitate din România. O echipă de 30 de membri specializati in servicii cum ar fi: design grafic, studiouri foto, studiouri video, IT și help desk, oferă Nelo New Interiors materiale de publicitate eficiente și operează toate canalele de promovare digitale.

Comercializam produse de înaltă calitate si stabilitate, cu o lunga durata de viata: Mobilier de bucatarie, baie, living, pardoseli. Mobilierul este executat 100% in Germania, folosind materiale de calitate, cu cea mai inalta tehnologie posibila.

Clienții noștri pot avea încredere că produsele noastre sunt alegerea potrivită pentru viitor. Avem grija cu mare sensibilitate de nevoile acestora. Fiind deserviți cu un grad mare de implicare și cunoastere, pot conta pe noi 100% pe tot parcursul procesului, dar și după achiziție. Împreună cu echipa de consultanță și asamblare, creăm cel mai înalt nivel de încredere. Clientii nostri sunt foarte implicati in proiecte, ne luam timpul necesar pentru a le intelege nevoile.

Iubim mobilierul care transcede moda, a carui calitati, estetica si functionalitate sunt atat de convingatoare incat au un loc permanent in gama noastra de produse. Unde altundeva se poate pune mai bine in valoare stilul propriu decat acasa? Noi cream un ambient special pentru personalitatea fiecarui client. Proiectam mobilier personalizat in functie de stilul de viata si preferintele individuale. Interioarele luxuriante asigura un cadru care invita la relaxare si exprima o inalta calitate a vietii. Cu materiale de cea mai buna calitate, noi cream o oaza de relaxare!

Expirat
Sales Representative  -  NELO New Interiors

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles