Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 27 Feb 2019

Sales Representative

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- experienta in vanzari directe - minim un an
- persoana proactiva, orientata spre rezultate, dinamica, motivata, inteligenta, carismatica
- abilitati excelente de comunicare si negociere, putere de convingere
- seriozitate, perseverenta, responsabilitate, dedicare
- carnet conducere categoria B
- disponibilitate la deplasari in tara

Descrierea jobului

- prospecteaza, identifica, contacteaza si promoveaza serviciile companiei
- analizeaza nevoile clientilor in aria logistica/transporturi
- prezinta oferta de servicii catre potentialii clienti
- mentine si dezvolta reteaua de clienti
- monitorizeaza evolutia clientilor din portofoliu si identifica noi oportunitati de colaborare
- desfasoara actiuni de fidelizare a clientilor existenti si urmareste buna derulare a relatiei cu acestia
- urmareste atingerea obiectivelor de vanzari
- raportari saptamanale ale activitatii desfasurate

Infiintata in anul 2001, firma noastra ofera servicii de transport intern si international in conditii sigure, eficiente si de calitate. Numarul de angajati, cifra de afaceri si numarul de clienti au crescut de la an la an, ceea ce a contribuit la consolidarea companiei si la plasarea noastra in grupul transportatorilor apreciati.

Expirat
Sales Representative  -  SC Star 2001 SA