Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 10 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Sales representative

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana dinamica si ai fler la gasirea clientilor si relationarea cu acestia? Faci fata cu succes la realizarea tintelor de vanzari si profiti de oportunitatile care apar?
Ai capacitatea de a negocia si de a duce lucrurile pana la capat?
Te atrag provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?
Atunci …locul tau este la noi.

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre esti/ai:

  • absolvent/a studii superioare iar cele in domeniul tehnic constituie avantaj;
  • experienta in vanzari de produse si servicii din domeniul tehnic;
  • cunostinte limba engleza – nivel mediu( scris, vorbit);
  • cunostinte operare calculator;
  • permis de conducere categoria B;
  • bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere;
  • orientare catre client si rezultate.

Descrierea jobului

Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:

  • prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri in zona dedicata;
  • stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor;
  • vizitarea clientilor, inclusiv a santierelor de constructii pentru identificarea nevoilor de ofertare;
  • mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti;
  • intocmirea, transmiterea si negocierea ofertelor de pret;
  • relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora
  • realizarea targetului de vanzari pentru zona dedicata
Iti oferim:
  • salariu fix + comision direct proportional cu valoarea vanzarilor;
  • masina de serviciu, laptop, telefon;
  • mediu de lucru flexibil si modern;
  • programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala;
  • acces la tehnologii de ultima generatie;
  • oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performantaintr-o companie recunoscuta la nivel international;

Industrial Access SA Romania este cea mai mare companie de inchirieri utilaje pentru acces si lucru la inaltime, din zona Balcanilor, cu o istorie de doar 13 ani de crestere rapida, de la o mica firma antreprenoriala la cea mai dezvoltata retea de depozite de echipamente pentru acces si lucru la inaltime din Romania ( de asemenea avem 2 subsidiare in Bulgaria si Moldova).
Infiintata in 2005 Industrial Access ofera solutii de inchiriere, de incredere in Romania, Bulgaria, Moldova si Serbia, prin reteaua extinsa de depozite.

Expirat
Sales representative  -  INDUSTRIAL ACCESS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles