Publicat 09 Sep 2008 | Expiră 10 Oct 2008

Sales Representative Urban si Asociatii

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana comunicativa, deschisa, orientata spre rezultate, rezistenta la stres, analitica
- permis cat. B reprezinta un avantaj
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- abilitati de vanzare si negociere
- prezenta si aspect fizic placut

Descrierea jobului

- prezentarea ofertei companiei viitorilor prospecti
- atragerea de noi clienti in portofoliu
- mentinerea clientilor actuali
- incheierea contractelor si respectarea procedurilor
- indeplinirea targetului stabilit de management

Pachetul salarial este unul deosebit:
- salariu 1800 ron
- telefon
- masina de serviciu
- lucrul intr-un mediu tanar si motivant
- posibilitati de crestere si promovare

Urban & Asociatii este lider in domeniul recuperarii debitelor cu birouri in toata tara, fiind singura companie de recuperare debite ce are un sistem de management certificat ISO 9001.

Expirat
Sales Representative Urban si Asociatii  -  URBAN SI ASOCIATII

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles