Publicat 16 Iun 2005 | Expiră 17 Iul 2005

sales representative TRANSILVANIA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- STUDII SUPERIOARE DE INGINERIE, ECONOMICE SAU TEXTILE
- BUNA EXPERIENTA IN VANZARI SAU IN DOMENIUL TEXTIL
- DISPONIBILITATE CALATORII SI PROGRAM PRELUNGIT
- BUNE RELATII CU INDUSTRIA TEXTILA
- SPIRIT DE ECHIPA, CAPACITATI DE COMUNICARE
- LIMBA ENGLEZA SCRIS VORBIT
- PERMIS CONDUCERE

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- efectuarea vanzarilor pentru zona Transilvania
- mentinerea contactului cu clientii pentru zona Transilvania, prezentarea produselor
- indeplinirea targetului stabilit
Beneficii:
- bonus din vanzarile efectuate
- decontarea cheltuielor de transport si telefoan
- punerea la dispozitie a masinii
- telefon
- laptop
- alte beneficii
- traininguri pentru specializare

- Freudenberg Nonwovens Romania - producator mondial de insertii textile tesute si netesute, rosharuri, insertii de camasi
vezi site: www.vilene.com

Expirat
sales representative TRANSILVANIA  -  Freudenberg Nonwovens Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles