Sales Representative Teleorman si Arges

LIDEA - 1 poziție
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
Absolvent al Universitatii de Stiinte Agronomice, specializarea: Agronomie, Horticultura, Economie Agrara etc.
Experienta in activitate de minim 2 ani.
Posesor de permis de conducere
Cunostinte utilizare calculator
Abilitati de comunicare, orientare spre client, spirit de echipa
Domiciliu stabil in judetele: Teleorman sau Arges

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor companiei la nivel de Fermier prin preluarea de comenzi conform procedurii companiei
Coordonarea cu Distribuitorul local/national in vederea comunicarii comenzilor preluate la nivel de Fermier si urmarirea livrarilor acestor comenzi de catre Distribuitor la Fermier.
Permanent contact cu echipa de vanzari a Distribuitorilor care activeaza in zona alocata in vederea dezvoltarii relatiilor de colaborarea, transmiterea comenzilor si urmarirea dezvoltarii zonei.
Identificarea fermierilor cheie in fiecare regiune si dezvoltarea vanzarilor pe acest segment
Implementarea loturilor demo, in colaborare cu departamentul tehnic. Urmarirea culturii de la semanat pana la recoltare si comunicarea rezultatelor finale. Prezenta la recoltarea loturilor.
Implementarea actiunilor dezvoltate de catre departamentul de marketing
Raportare saptamanala sau zilnica a activitatii zilnice, in functie de cerintele managementului.
Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos