Sales Representative (Teleorman & Olt)

Manpower Romania 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Manpower recrutează Sales Representative pe zonele Teleorman și Olt pentru unul dintre clienții săi, companie unică pe piața agriculturii de precizie, axată pe tehnologie și inovație.

Nu căutăm candidatul ideal, ci căutăm o persoană proactivă, constructivă și perseverentă la care abilitățile de negociere și comunicare să fie native.

Candidatul pe care-l căutăm trebuie să aibă:
  • Studii minim medii (de preferat tehnice sau economice);
  • Experiență relevantă în domeniul vânzărilor consultative și de teren (experiența în domeniul agriculturii va fi considerată un avantaj);
  • Utilizare pachet Microsoft Office;
  • Abilități de folosire a soft-urilor CRM;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Atitudine deschisă, optimism, orientare spre client;
  • Disponibilitate de deplasare în zona de acoperire alocată (Teleorman & Olt);
  • Cunoașterea limbii engleze (cel puțin nivel mediu - conversațional);
  • Permis de conducere - categoria B.

Descrierea jobului

Ce vei face pe acest post:
  • Promovare și vânzare de echipamente, servicii și soluții tehnologice pentru agricultura de precizie;
  • Prospectare intensivă a pieței și monitorizarea concurenței;
  • Identificare corectă a nevoilor clientului și oferirea soluțiilor tehnice optime;
  • Întocmire de documente necesare procesului de vânzare (oferte, contracte);
  • Elaborare de rapoarte periodice ale activității;
  • Menținere permanentă a relației cu clienții din zona Teleorman & Olt;
  • Participare la diferite evenimente – târguri de specialitate, conferințe, etc.

Oferim:
  • Salariu fix atractiv și bonusuri substanțiale
  • Asigurare de sănătate & viață, mașină de serviciu, smartphone, laptop;
  • Training-uri interne în fiecare an;
  • Posibilitate pentru dezvoltare profesională.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 15 Sept. 2022 Reactualizat 11 Nov. 2022 Expiră 12 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.