de ani Fără Frică...

Publicat 17 Ian 2016 | Expiră 18 Feb 2016

Sales Representative (SR) / Shop Manager (SM) - Orange Store

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- minimum 2 ani experienta in vanzari servicii;
- atitudine pozitiva si orientare catre client;
- abilitati excelente de comunicare si negociere;
- axat pe dezvoltare profesionala;
- perseverenta in atingerea obiectivelor;
- spirit de echipa;
- cunostinte operare PC (Word, Excel).

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea de produse si servicii Orange;
- realizarea obiectivelor calitative si cantitative;
- gestionarea relatiei cu clientii;
- realizarea diferitelor rapoarte periodice.
-venituri corelate cu realizarile (salariu fix + comision realizari +bonus performanta - de 2 ori pe an).

Toate candidaturile vor fi tratate cu confidentialitate.

Descrierea companiei

Partener Orange cu reprezentare nationala.

Expirat
Sales Representative (SR) / Shop Manager (SM) - Orange Store  -  Telesys

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles