Publicat 03 Oct 2008 | Reactualizat 01 Nov 2008 | Expiră 03 Nov 2008

Sales Representative SFA (Sales Force Automation) - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ca să ne convingi că ne-ar merge bine mpreună trebuie să:
• ai experienţă n vnzări directe şi menţinerea relaţiilor cu clienţii
• ştii cum este organizată şi cum funcţionează n general o firmă de distribuţie
• ai cunoştinţe generale n domeniul IT
• cunoşti limba engleză la un nivel mediu
• ai disponibilitate la deplasări
• deţii permis de conducere categoria B

Te vei adapta mai rapid şi mai uşor cerinţelor postului dacă:
• ai experienţă ca utilizator de terminale mobile (Palm, Pocket PC)

Descrierea jobului

Daca ai fi colegul nostru pe sales Hermes, ar trebui sa:
• identifici şi să contactezi noi potenţiali clienţi
• prezinţi n mare programul informatic de automatizare a fortei de vanzare
• nchei şi să ntocmeşti oferte şi contracte
• ntreţii relaţia de colaborare cu clienţii existenţi
• intermediezi relţia dintre client şi echipele tehnice

Pentru acestea te ajutăm şi ţi mulţumim oferindu-ţi:
• colegi care-ţi pot fi mentori la serviciu şi prieteni n afara lui
• salariu care răsplăteşte munca şi performanţele atinse
• abonamente la diverse activităţi sportive
• şansa de promovare n cadrul organizaţiei
• automobil pentru deplasări, diurnă şi cazare asigurate de firmă
• telefon de serviciu

Compania şi jobul n percepţia celor care-ţi pot fi colegi de echipă:

„Postul de Sales Representative SFA implica atat o activitate de vanzare directa cat si de mangement al clientilor. Ofera posibilitatea de a invata si de a evolua in carierea de vanzari de servicii si produse de valoare ridicata.
Veti intra in contact cu firme de distributie nationale si internationale, urmand a incheia parteneriate cu nume sonore de pe piata. Dezvoltarea profesionala e asigurata de prezente la diferite workshopuri, contacte cu diverse firme, analizarea bussines-ului unei firme de distributie, mentinerea contactului cu si dezvoltarea cunostinţelor din domeniul IT”. H.N. - National Sales Manager Hermes

Transart dezvolta si implementeaza solutii software pentru afaceri si ofera servicii de consultanta in tehnologia informatiei.
Firma a dezvoltat pana in prezent urmatoarele produse software:
- HERMES – solutia completa pentru Automatizarea Fortei de Vanzare si Merchandising
- B-ORG – sistemul de tip ERP (Enterprise Resource Planning) pentru firme medii
- Neomanager 7 – sistem integrat pentru managementul IMM-urilor
- neomanager 4.0 – sistem integrat pentru contabilitatea, gestiunea si salarizarea firmelor mici
De la sfarsitul anului 2000, Transart este Microsoft Certified Partner (MCP).

Daca doriţi mai multe detalii, vizitaţi www.transart.ro

Expirat
Sales Representative SFA (Sales Force Automation) - Bucuresti  -  Transart Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles