de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2008 | Reactualizat 07 Aug 2008 | Expiră 07 Aug 2008

SALES REPRESENTATIVE- REAL ESTATE 01.09

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare (avantaj studii superioare de marketing, vanzari sau management);
* Experienta minim 1 an in vanzari directe (avantaj vanzari in piata imobiliara sau in domeniul imobiliar industrial);
* Cunostinte bune de operare calculator: MS Office, navigare internet;
* Limba Engleza la nivel mediu-avansat;
* Permis auto, categoria B (cu experienta).

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu bune abilitati de comunicare si negociere, persoana dinamica, energica, cu abilitati de lucru independent dar si in echipa, spirit analitic, prestant, capabil de a lua decizii in conditii de stres.

Descrierea jobului

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.
APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Promovarea proiectelor pe piata de real estate in vederea stabilirii contactelor necesare si demararea negocierilor initiale cu clienti persoane fizice si juridice;
* Mentinerea legaturii permanente cu clientii oferindu-le consultanta in domeniul real estate;
* Urmareste derularea contractelor asigurandu-se de buna finalizare a acestora;
* Participa la targuri si expozitii;
* Urmareste permanent tendintele pietei de real estate;
* Participa la conceperea planului de marketing in vederea promovarii eficiente a proiectelor in mediile specifice;
* Realizarea periodica de rapoarte de activitate (vizite, intalniri);
* Realizarea cercetarilor de piata in vederea identificarii oportunitatilor de afaceri si a concurentei.

BENEFICII:

-Salariul NET lunar este de 1000 EURO + procent din vanzarea proiectelor.
-Se ofera telefon, masa de pranz si asigurare medicala.
-Program de lucru L-V: 09.00-18.00, specific postului.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca sau colaborare pe firma.

MODALITATE DE INSCRIERE:

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE MULTINATIONALA CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE INVESTITIILE IMOBILIARE.
Locatia companiei se afla in sector 1, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

Expirat
SALES REPRESENTATIVE- REAL ESTATE 01.09  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles