Publicat 17 Oct 2008 | Reactualizat 14 Nov 2008 | Expiră 17 Nov 2008

SALES REPRESENTATIVE pt. Brasov, Cluj, Timisoasa, Constanta, Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare
Experienta minim 2 ani in vanzari directe
Carnet de conducere
Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor, relationeaza usor cu clientii potentiali
Personalitate puternica, deschisa, dornic sa invete lucruri noi

Descrierea jobului

Descrierea postului:
-Reprezinta compania in relatia cu clientii;
-Promoveaza produsele si serviciile companiei;
-Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
-Mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti;
-Mareste portofoliul de clienti;
-Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
-Elaboreaza rapoarte de vanzari.

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura, fitness.

Expirat
SALES REPRESENTATIVE pt. Brasov, Cluj, Timisoasa, Constanta, Iasi  -  TOP LINE MANAGEMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles