Publicat 24 Sep 2008 | Reactualizat 23 Oct 2008 | Expiră 25 Oct 2008

SALES REPRESENTATIVE - MERCHANDISER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana comunicativa si dinamica;
Disponiblitate de a calatori frecvent
Disponibilitate si rezistenţă la program prelungit
Pregatire tehnica (materiale de constructii);
Experienta in Merchandising constituie un avantaj

Descrierea jobului

Promovarea produselor din gama GUTTA in circa 8 DIY
Prezentarea caracteristicilor tehnice ale produselor, verificarea stocurilor si layout-ului rafturilor, colectarea de informatii, sustinerea promotiilor in curs, ocazional aplicatii ale produselor.
Raspunde pentru modul de prezentare a produselor firmei in zona sa de vazare.
Aranjeaza produsele firmei si materialele publicitare la punctele de vanzare conform standardelor
Participa la alcatuirea comenzilor, in functie de stocul existent si capacitatea de vanzare a magazinului respectiv;
Raspunde pentru modul de utilizare a echipamentelor, consumabilelor si a altor materiale puse la Distribuie materiale publicitare si promotionale
Realizeaza analiza stocurilor, propune, preia si transmite comenzi
Raspunde pentru respectarea itinerarului zilnic, stabilit de seful direct
Se informeaza asupra caracteristicilor tehnice si comerciale ale produselor din oferte si asigura servicii de consultanta pentru produsele firmei
Mentine o buna relatie cu clientul astfel incat sa promoveze o imagine buna a companiei si a produselor;
Contactează clienţii în mod regulat si promovează produsele societătii în vederea realizării targetului de vânzări;
Raportează săptămânal, lunar sau ori de câte ori i se solicită acest lucru.

Oferta:

Pachet salarial atractiv: masina de servici pe perioada orelor de program, telefon mobil, salariu fix+comision, tichete de masă, bonusuri).
Posibilitati de dezvoltare si promovare în functie de performantele obtinute

Scopul nostru este de a continua sa oferim servicii ded inalta calitate, de a deschide reprezentante si in alte zone, si de a creste liniile noastre de productie. Pentru a continua sa fim un partener competent pentru clientii nostrii si in viitor, acest scop este o necesitate.

Pentru a ne realiza acest scop trebuie sa statornicim partenariate cooperante, fara aroganta sau egocentrism, si sa creem o incredere mutuala in mijlocul partenerilor nostrii pe termen lung, angajatilor nostrii si nu in ultimul rand furnizorilor nostrii de nadejde.

Asezate la loc de cinste sunt principiile dezvoltarii ecologice si competitivitatea produselor si proceselor tehnologice cat si o eficienta ridicata a logisticii si seviciilor in asa fel incat sa putem oferi in continuare clientilor nostrii servicii de inalta calitate si acum cat si in viitor.

Noi consacram toata energia si resursele noastre pentru realizarea acestui scop.

In numele Grupului Gutta,

Christoph Dicken von Oetinger/ CEO

Expirat
SALES REPRESENTATIVE - MERCHANDISER  -  GUTTA TRADE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles