Publicat 05 Sep 2008 | Reactualizat 04 Oct 2008 | Expiră 06 Oct 2008

SALES REPRESENTATIVE IT&C

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare
- experienta in vanzari produse IT (minim 1 an)
- abilitati de comunicare, prezentare si relationare
- persoana dinamica, entuziasta; spirit de echipa; rezistenta la stress
- disponibilitate pentru deplasare in teritoriu
- permis categoria B

Descrierea jobului

Ocupantul acestui post va avea ca principale responsabilitati promovarea produselor IT&C in zona alocata, atingerea obiectivelor de vanzari si dezvoltarea pietei in conformitate cu politica de vanzari a firmei.

-analiza pietei si identificarea de noi clienti si oportunitati
-intocmirea de baze de date si actualizarea permanenta
-identificarea nevoilor clientilor
-pregatirea ofertelor
-consilierea si instruirea clientilor si utilizatorilor
-negocierea si intocmirea contractelor
-indeplinirea obiectivelor de vanzari stabilite
-intocmirea rapoartelor saptaminale si lunare.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu motivant
- masina de serviciu pentru deplasari in teritoriu
- telefon mobil
- laptop
- training de vanzari si produse
- atmosfera de lucru motivanta si cu ritm sustinut
- posibilitati de cariera.

In cei 14 ani de activitate QUARTZ MATRIX a devenit un puternic furnizor de solutii complexe in domeniul IT&C, comunicatii, automatizari industriale si electronica profesionala, combinand experienta cu entuziasmul si implicarea activa in cercetarea de piata.

QUARTZ MATRIX ofera prin cele cinci departamente solutii bazate pe profesionalism si calitate :

- Solutii IT&C
- Solutii de securitate, comunicatii si cablari
- Solutii educationale
- Solutii pentru industrie
- Solutii pentru retail, hoteluri si depozite

Misiunea noastra declarata este sa dezvoltam permanent servicii de calitate si sa oferim solutii complete si novatoare, bazate pe ultimele tehnologii, pentru ca toti clientii nostri sa-si atinga intotdeauna obiectivele.

Detalii la www.quartzmatrix.ro

Expirat
SALES REPRESENTATIVE IT&C  -  Quartz Matrix

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles