Publicat 18 Sep 2008 | Expiră 19 Oct 2008

sales representative Craiova, Sibiu

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam tineri dinamici, deschisi, loiali care sa aiba rabdare atit in munca lor cit si cu cei din jur.
Sa fie spirit intreprinzator, cu aptitudini de bun vanzator, diplomatic si un bun team player.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- reprezentanta companiei in regiune
- extindere portofoliu clienti
- negocieri contracte
- incheiere contracte
- relatii cu clienti
- promovarea produselor inregiune

Compania HRZone cauta pentru partenerul sau, companie poloneza care distribuie accesorii, unelte si piese de schimb pentru gradinarit, masini, constructii reprezentanti vanzari pentru regiunile: Sibiu, Craiova.

Expirat
sales representative Craiova, Sibiu  -  HRZone

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles