Sales Representative B2B (Hunter)

Manpower 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Așteptări:

• cunoștințe de programe MS Office;
• independenţa şi organizarea eficientă a muncii proprii;
• capacitatea de a realiza o prezentare comercială și de a recunoaște nevoile clienților;
• ușurința de a stabili contacte;
• capacitate de comunicare și abilități care permit lucrul eficient în echipă;
• permis de conducere categoria B;
• experienta in munca pe o pozitie similara.

Descrierea jobului

Manpower recruteaza Sales Representative B2B (Hunter) pentru un client specializat in produse și servicii în domeniile igienei și curățeniei la locul de muncă, îmbrăcăminte de lucru, securitatea la incendiu și cleanrooms.

Responsabilitati:

• crearea unei baze de date cu potențiali clienți;
• întâlniri cu clienții (față în față, echipe);
• crearea de oferte pentru clienți;
• planificarea și raportarea activităților comerciale întreprinse;
• negocierea termenilor de cooperare;
• implementarea planurilor de vânzări asumate.

Noi oferim:

• să lucreze într-o companie cu o poziţie stabilită pe piaţă;
• salariu atractiv, inclusiv un sistem de bonus și comision motivant;
• posibilitatea de dezvoltare profesională;
• unelte de lucru necesare - o mașină de serviciu pentru uz privat, telefon, laptop.

Bun venit într-o lume a oportunităților. Bun venit la Manpower!

Căutați provocări noi și captivante în carieră? Manpower vă ajută să luați strada potrivită pe drumul spre succes!

Găsiți răspunsul la provocările dvs. de angajare - vedeți cine vă caută abilitățile! Înscrie-te acum pe www.manpower.ro!

ManpowerGroup România este unul dintre liderii în soluții inovatoare pentru forța de muncă, creând și furnizând servicii care îi ajută pe clienți să-și atingă obiectivele de afaceri și de forță de muncă, sporindu-și în același timp competitivitatea.

ManpowerGroup este prezent în România din 2003, cu filiale în București, Timișoara, Brașov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești și Pitești.

Pentru mai multe informații, puteți accesa www.manpower.ro sau vizitați-ne pe Facebook la ManpowerGroup România.

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.