Publicat 03 Oct 2008 | Expiră 22 Oct 2008

SALES REPRESENTATIVE B2B - Sibiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate;
- experienta in domeniul telecomunicatiilor sau vanzari B2B - constituie avantaj;
- buna cunoastere a domeniului IT;
- cunostinte de utilizare pachet Microsoft office;
- cunostinte bune de limba engleza;
- abilitati de comunicare si negociere;
- disponibilitate la program prelungit;
- permis de conducere auto categoria B.

Descrierea jobului

- cerceteaza piata si identifica potentialii clienti;
- dezvolta portofoliului de clienti potenţiali;
- propune strategia de abordare şi dezvoltare a clienţilor;
- oferă clienţilor potenţiali informatii despre produsele si serviciile Business NewCom, oferte speciale;
- elaborează şi prezintă oferte potenţialilor clienţi;
- participă la negocierea termenilor contractuali şi incheierea contractelor cu clienţii;
- supraveghează atent piata si ofertele concurentei;
- răspunde de oferirea soluţiilor conform cerinţelor clientului;
- lucrează în echipa cu back-office pentru dezvoltarea continuă a clienţilor;
- elaboreaza rapoarte pentru activitatea curenta;

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial atractiv
Comision vanzari directe
Posibilitati reale de dezvoltare personala si profesionala.

Descrierea companiei

Bun venit în cea mai mare familie digitală din România.

Am reuşit să integrăm cele mai multe reţele locale, tehnologia făcând ca Bucureştiul să fie un cartier din Timişoara, Clujul să fie la doi paşi de Iaşi, de unde te intorci iar în Bucureşti, de data asta trecând prin noul sector Braşov. Sistemul modular îţi permite să ai putere şi libertate de mişcare în cadrul reţelei exact ca la tine acasă. Intră în reţea şi ţine-te bine. Unde-s mulţi, viteza creşte. Pe net, sau pe toate celelalte la un loc: internet, televiziune, telefonie, interviziune, digifonie, telenet. Stop. Vorbeşte reţeaua fără noi. Bucureşti, un mic cartier din Timişoara? Deocamdată schimbă cablurile din casă cu ţeavă adevărată şi imaginează-ţi ce poţi face mai departe pe alese! Injoy!

Familia INJOY, cea mai mare familie.
www.injoy.ro

Expirat
SALES REPRESENTATIVE B2B - Sibiu  -  New Com Telecomunicatii S.A