Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

SALES REPRESENTATIVE B2B si END USER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Primul cuvant in descrierea candidatului nostru ideal este : Profesionist|(a) !

Persoana dinamica, sa isi doreasca performanta, sa ii placa tot ce insemna munca de vanzari BUSINESS TO BUSINESS si END USER!
Dorim o persoana dedicata locului in care munceste cu atitudine pozitia , orientata catre rezultate, loiala .

Cautam un/o coleg(a) , care sa invete repede , interesat(a) de job-ul lui/ei , implicit de colegii si clientii sai !

Acest job necesita o minima experienta pe vanzari.

Asteptam un cv cu foto ! - te rugam nu aplica daca nu ai poza in cv sau daca nu crezi ca indeplinesti tot ce scrie mai sus !

Descrierea jobului

Identificarea in piata a distribuitorilor pentru re-vanzarea sistemelor de tratare apa .
Linie Casnica si Industriala

Taskuri:
research - meeting - client suport - customer care

Permis de conducere cat B - Obligatoriu !

Beneficii :
salariu fix ( pentru inceput crescut ) + comision ( pana la 10% pe unele categorii de produse ) + auto;

IMA CONCEPT este unul dintre pricipalii jucatori pe piata sistemelor de traatre apa din Romania

Infiintata din 2008 importa, asambleaza si comercializeaza catre end user si distributie o gama larga de sisteme de tratare apa atat casnice cat si industriale.

Suntem un colectiv pretentios, profesionist unde primeaza seriozitatea fata de serviciile oferite cat si fata de client.

Te asteptam !

Rugam cv cu foto !

Expirat
SALES REPRESENTATIVE B2B si END USER  -  IMA CONCEPT SYSTEM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles