de ani Fără Frică...

Publicat 25 Aug 2008 | Reactualizat 23 Sep 2008 | Expiră 25 Sep 2008

Sales Representative - Advertising - Libertatea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Mentine relatia cu clientii directi;
- Intocmeste diferite rapoarte pe care le va prezenta sefului de departament;
- Intocmeste ofertele pentru clienti;
- Prezinta, promoveaza si vinde spatiile publicitare pentru cele doua produse

Descrierea jobului

- experienta in vanzari (preferabil in agentie / media) - minimum 1 an
- cunostinte Excel, Word, Powerpoint - avansat;
- cunostinte de limba engleza - cel putin nivel mediu;
- permis de conducere categoria B
- eficienta in conditii de stres, orientare catre client, capacitati de analiza si sinteza, abilitati de comunicare si negociere

Ringier România is part of the Ringier group, the largest publishing group in Switzerland. The Ringier group is present in 12 countries and employs over 6800 people. Ringier publishes around 130 newspapers and magazines, produces around 20 TV programmes and operates 50 on-line platforms, as well as 11 print shops. In Romania, the Swiss company holds the leading position for the written press, editing over 15 newspapers and magazines, among which: Capital, Evenimentul zilei, Libertatea, Compact, Bolero, Bravo, Bravo Girl, Lumea femeilor, Libertatea pentru femei, Unica, etc.

Expirat
Sales Representative - Advertising - Libertatea  -  SC RINGIER ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles