Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Sales & Marketing Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta minim 6 luni, in vanzari/marketing
- Cunostinte avansate operare PC: MS Office, Internet Explorer, prezinta avantaj DTP software
- Permis de conducere, categoria B
- Persoana proactiva, organizata, cu atentie marita pentru detalii
- Disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

- Implementeaza standardele de merchandising in in magazinele GlobalNET
- Ofera suport si asigura indeplinirea proiectelor de merchandising
- Verifica si coordoneaza implementarea standardelor de merchandising
- Dezvolta si livreaza toate rapoartele si analizele de vanzari conform termenelor agreate
- Proceseaza toate dosarele de rambursare a campaniilor de marketing desfasurate cu partenerii

Beneficii:
- oportunitati de dezvoltare a carierei
- salariu fix atractiv, telefon mobil
- program de lucru: de luni pana vineri, intre orele 08:30 - 17:30

GlobalNET face parte integranta din grupul multinational de telecomunicatii - AVENIR TELECOM International. Firma noastra este specializata în vânzarea si distributia telefoanelor mobile si a serviciilor de telefonie mobila, reprezentand operatorul Vodafone, promovand solutii de comunicatie mobila si fixa pe piata româneasca.

In prezent compania noastra are peste 40 de puncte de vanzare si este intr-o continua dezvoltare.

Expirat
Sales & Marketing Assistant  -  GLOBALNET SRL