de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 19 Nov 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienţă pe un post similar
- persoană stabilă, seriosă
- creativă, să aducă acel plus oricărui proiect în care e implicat (orientare spre client)
- flexibil și orientat spre finalizare taskuri și procese într-un anumit interval de timp predefinit
- sociabila deoarece muncește zilnic cu clientul final și asigura consultanta in dezvoltarea si execuția proiectului final
- dispusă sa invete ( diverse sistem soft dedicate sistemelor de case inteligente)
- cunoașterea limbii engleze

Descrierea jobului

- sales manager pentru Model Home;
- analiza potentialilor parteneri/clienții existenți în baza de date și identificarea de noi potențiali parteneri/ clienții;
- contactarea acestora cu scopul inițial de a prezenta serviciile oferite și de a stabili intalniri;
- identificarea nevoilor și obiectivelor acestora în concordanță cu serviciile oferite;
- abordare și consultare potențiali parteneri/clienți care ne viziteaza model Home-ul sau ne abordează online în timpul programului de munca
- alături de parteneri/clienți proiectează și stabilește configurarea optimă pentru proiectul partenerului/clientului tinand cont de produsele companiei
- întocmește oferte de preț pentru potențiali parteneri/clienții
- foloseste softul dedicat în proiectare și transmite toate informațiile necesare mai departe către departamentele de execuție sau către furnizori
- în baza programului asigura buna funcționare și mentenanta model home-ului
Ce oferim:
• salariu competitiv
• loc de muncă stabil în București
• mediu de lucru modern și bine echipat
• organizăm training

Aplicați CV-ul în lb. Engleza.

Compania noastră s-a născut datorita dorinței noastre de a creea sisteme electrice vii, călduroase și rentabile. Vom susține partenerii noștri din momentul planificării pana la rezultatul final având în vedere că acesta să dețină o armonie personalizată, vie, "o casă inteligentă, verde".

Brandul care îl reprezentăm l-am selectat în mod conștient și convingător. Coloana vertebrală a sistemelor noastre este furnizată de produsele Austriece Loxone.

Verdom este distribuitor unic în România a sistemului Loxone!

Expirat
Sales Manager  -  Verdom Kft

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles