Publicat 23 Ian 2016 | Reactualizat 20 Feb 2016 | Expiră 24 Feb 2016

SALES MANAGER produse organice de colorare si ingrijirea parului, certificate ECOCERT, Home-Use, marca NATURIGIN (www.naturigin.com)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari in retele de farmacii, magazine bio, magazine tip „Plafar”, magazine on-line;
Inclinatie si afinitate deosebita pentru produse organice, care sa nu contina componente chimice;
Aptitudini deosebite de relationare, comunicare, negociere, vanzari, marketing, si relatii publice in domeniul produselor organice pentru ingrijirea parului;
Prezenta dinamica, agreabila si comunicativa;
Atitudine responsabila, capacitate de planificare, analiza si sinteza a datelor;
Persoana foarte serioasa, organizata, cu intiativa, dornica sa invete lucruri noi;
Fluenta in conversatie si flexibilitate in comportament

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Introducerea produsului pe piata din Romania
Implementarea unor proiecte de vanzari in farmacii, magazine bio, magazine tip “Plafar”, magazine on-line
Identificarea, crearea si dezvoltarea retelei de clienti si distribuitori pe zone
Participarea la realizarea planurilor de marketing, dezvoltare de piata, imagine produs, campanii promo
Organizare si prezentare de traininguri si seminarii pentru clienti
Monitorizarea pietei si cunoasterea concurentei, inclusiv politici de pret si comunicare
Se implica pentru perfectionarea profesionala continua, prin participare de cursurile organizate de companie, evenimente si studiu individual
Identifica noi oportunitati de afaceri prin urmarirea periodica a expozitiilor, targurilor si evenimentelor de profil, precum si participarea efectiva la acestea
Cerinte:
Experienta pe un post similar, cel putin un an
Studii superioare finalizate
Aspect fizic foarte placut
Dorinta reala pentru o cariera in vanzari
Resurse intelectuale solide pentru a putea acumula cunostiintele in domeniu si strategia de vanzari in ansamblu
Disponibilitate la program prelungit si munca de teren
Limba engleza nivel mediu, obligatoriu
Permis de conducere categoria B, minim 3 ani experienta
Beneficii:
Pachet salarial compus din salariu fix si comisioane;
Masina, laptop si telefon de serviciu;
Oportunitati de dezvoltare a carierei ;
Participarea efectiva la expozitii, targuri, evenimente de specialitate

Global Wellness System este importator si distribuitor exclusiv in Romania al brandului NATURIGIN (www.naturigin.com).
NATURIGIN ofera o linie naturala de produse de ingrijire a parului pentru acasa, certificate ECOCERT,, create dintr-o viziune simpla: „adevarata frumusete este cea organica”
Aceasta filozofie si experienta in dezvoltarea sistemelor de colorare a parului pentru uz profesional, au condus la aparitia sistemului de colorare pentru acasa NATURIGIN 100% fara PTD, fara SLS, fara amoniac, fara resorcinol sau parabeni. O formula naturala avansata si certificata organic, cu un amestec special de uleiuri esentiale de lamaie si mandarin, ce protejeaza parul in timpul procesului de colorare, adaugandu-i in acelasi timp stralucire si hidratare.
Sistemul de colorare Naturigin este rezultatul celor mai recente evolutii in materie de culori naturale pentru par si este deja un mare success in intreaga lume.
Mai multe detalii gasiti pe web-site:
www.gwsconcept.ro/produse-profesionale-pentru-ingrijire/naturigin-pentru-acasa

Expirat
SALES MANAGER produse organice de colorare si ingrijirea parului, certificate ECOCERT, Home-Use, marca NATURIGIN (www.naturigin.com)  -  GLOBAL WELLNESS SYSTEM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles