de ani Fără Frică...

Publicat 05 Sep 2008 | Expiră 06 Oct 2008

SALES MANAGER PENTRU BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniu managerial, aptitudini de leader, bun negociator, orientat catre atingerea obiectivelor stabilite, flexibil si totodata exigent.
Echilibrat avand un simt organizatoric bine dezvoltat.

Descrierea jobului

-supervizare zona arondata
-managementul fortei de vanzari
-Key Account Managing
-Intocmire statistici trimestriale si anuale
Beneficii:
salariu motivant
training in strainatate, bonusuri, telefon, laptop, masina etc

Descrierea companiei

Metaro Industrial, în calitate de
reprezentant exclusiv al
Hoffmann Group Gmbh în România, este
mai mult decât un furnizor de încredere,
este un sistem de parteneriat consacrat în
domenii industriale de înaltă tehnologie.
Domeniul de activitate este comert cu ridicata masini-unelte.

Expirat
SALES MANAGER PENTRU BUCURESTI  -  Metaro Industrial SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles