Publicat 17 Nov 2020 | Reactualizat 24 Nov 2020 | Expiră 01 Dec 2020

Sales Manager - 1450 EUR BRUT

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Căutăm Om de vânzări. Avem intenții serioase :)
Hey, Cassa aici :) Suntem un startup care digitalează întreaga industrie a contabilității, și avem intenții foarte serioase. Aplicația noastră, Cassa, a trecut pe online tot sistemul de comunicare dintre antreprenori și contabili, deci vei vinde soluția noastră B2B firmelor de contabilitate.
Avem nevoie de un om talentat de vânzări, care să ne ajute să explicăm mai bine antreprenorilor toate avantajele Cassa. E chiar un serviciu mișto.
Avem clienți mulțumiți, avem rezultate și recenzii pozitive. Dar vrem să luăm o viteză mai mare, să punem bazele unei echipe de vânzări serioase.

Descrierea jobului

Ți-am promis seriozitate? Ne ținem de cuvânt și iată ce îți oferim :
Salariu 1450 Euro brut
Bonusuri de până la 7000 Euro pe an
Oportunități de promovare

Și pentru că suntem în situație de carantină, anunțăm că primul interviu îl vom ține online, pe zoom. După ce treci de prima probă online, te vom invita la un test de personalitate și unul de aptitudini, susținut de către un specialist.
Ajută-ne să creștem și promitem să te creștem împreună cu startUpul nostru mic, dar curajos.

Ce vrem de la tine:

Să atingi targetul de vânzări lunare stabilite
Să setezi strategia de vânzare și direcția de creștere
Să propui soluții de optimizare a vânzărilor la nivel de echipă
Să participi la întâlniri de business și conferințe online
Să fii la curent cu evoluția pieței și să propui soluții pentru creșterea cotei de piață
Să cooperezi direct cu departamentul tech și echipa de marketing
Să participi activ la îmbunătățirea proceselor de muncă și la dezvoltarea echipei de vânzări
Să raportezi activitățile zilnice în CRM
Cu cine credem că ne-am înțelege de minune:
Bun vânzător cu experiență în vânzări B2B
Om cu spirit antreprenorial
Bun comunicator și negociator, cu calități de leadership
Utilizator avansat de Microsoft office, CRM sau programe similare
Vorbitor de limbă engleză

Cassa este o soluție de tip SaaS, care simplifică la maximum munca contabililor și economisește timpul antreprenorilor. Tehnic vorbind, Cassa este un soft care digitalizează și ordonează fluxul de documente și comunicarea dintre contabil și antreprenor.

Cassa digitalizează procesele de lucru dintre mediul de afaceri și industria de contabilitate, oferind, astfel, fiecărui proprietar de firmă toată contabilitatea online, într-o aplicație: de la rapoarte, acte și bilanțuri - până la feed/chat comun cu contabilul.

Sales Manager - 1450 EUR BRUT  -  CASSA DIGITAL SOFTWARE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles