Publicat 11 Aug 2008 | Expiră 11 Sep 2008

SALES FORCE REPRESENTATIVE - ADEZIVI SPECIALI IN INDUSTRIA TRANSPORTURILOR- Locatie: Oradea / Cluj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Studii superioare finalizate
•Bune aptitudini de negociere
•Abilitatea de a crea relatii cu clientii
•Persoana organizata, atenta la detalii
•Rezistenta la stres, abilitatea de a lucra fara supervizare
•Entuziasm si spirit de echipa
•Disponibilitatea de calatori
•Permis de conducere cat. B
•Cunostinte de lb. engleza nivel conversational
•Operare calculator – Ms Office,

Descrierea jobului

•Promovarea şi vnzarea produselor (Henkel) n conformitate cu standardele şi politicile companiei catre furnizorii auto din zona alocata
•Dezvoltarea şi gestionarea portofoliului de clienţi
•Stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu clienţii companiei
•Realizarea obiectivelor lunare
•Asigură previzionarea vnzărilor pentru a evita lipsa produselor din stoc
•Asigură analiza pieţei şi monitorizarea concurenţei
•Realizarea ofertelor commerciale
•Organizarea si participarea la testari industriale pe linii de productie
•Urmarirea utilizarii produselor Henkel conform instructiunilor comapaniei
•Preluarea si urmarirea solutionarii tuturor problemelor de ordin tehnic si comercial
•Urmarirea livrarii produselor conform comenzilor clientilor

Expirat
SALES FORCE REPRESENTATIVE - ADEZIVI SPECIALI IN INDUSTRIA TRANSPORTURILOR- Locatie: Oradea / Cluj  -  Henkel Romania S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles