de ani Fără Frică...

Publicat 08 Sep 2008 | Reactualizat 07 Oct 2008 | Expiră 09 Oct 2008

Sales Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* 1-2 ani experienta in domeniul vanzarilor – adoram sa-ti ascultam povestile despre vanzari si sume record
* cunostinte in domeniul internetului – ca sa lucrezi cu noi, trebuie sa stii in ce te bagi
* experienta de lucru intr-o agentie interactiva este un plus – ar fi excelent, dar nu ne suparam daca nu este. Totul se invata. Trebuie sa vrei.
* Cunostiinte Microsoft Office temeinice, trebuie sa stii cum sa lucrezi cu un excel, un word sau cu outlook-ul.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
* Realizarea unei strategii de vanzari
* Identificarea, selectarea si abordarea clientilor
* Negocierea contractelor – se intelege de la sine ca vei tine cu noi
* Sales Executivul va raporta direct Directorului Agentiei sau Directorului de Vanzari

Beneficii:
* Salariu la nivelul cunostintelor, negociat in timpul interviului
* Procent din vanzari
* O echipa tanara de specialisti, dinamica si plina de nebunie creativa
* Traininguri ori de cate ori se simte nevoia
* Oportunitatea de a se dezvolta ca profesionist in cadrul unei echipe de oameni entuziasti si dornici sa invete
* Telefon de serviciu cu abonament platit de frima
* Laptop
* 21 de zile de concediu / an platite

* MB Dragan este o agentie interactiva, cu sedii in Bucuresti si Craiova, ce ofera servicii premium de marketing si publicitate interactiva.
* Agentia evolueaza rapid gratie talentului si ambitiei echipei, precum si a clientilor deosebiti aflati in portofoliu.
* Viziunea agentiei se rasfrange asupra modului de lucru, incercand sa aduca in fiecare proiect inovatie si calitate.
* In acest moment preocuparile agentiei sunt legate de cresterea portofoliului de clienti, a echipei oferind in acelasi timp cele mai bune servicii clientilor actuali.

Expirat
Sales Executive  -  MB Dragan

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles