de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iun 2008 | Expiră 13 Iul 2008

SALES EXECUTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Comunicativitate
Bune tehnici de negociere
Rezistenta la stres
Experienta in vanzari min 1 an
Cunostinte PC-office solide
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Stabileste contactul cu clientiii reseller-i si/sau enduser-i
Mentine si dezvolta relatia cu actualii clienti
Promoveaza produsele si realizeaza targhetul de vanzari atribuit
Efectueaza vizite/telefoane/email in mod regulat la clienti
Intocmeste raport saptamanal de activitate
Negociaza contracte cu clientii
Realizarea targetului de vanzare alocat
Marirea portofoliului de clienti noi
Participa la logistica livrarii comenzilor
Salar fix
Comision in funstie de performanta
Telefon mobil
Masina
Mediu de lucru placut

- Importator si distribuitor obiecte promotionale si de protocoldin Asia si Europa, marci Promos collection, Balla, Europen s.a.
- Conceptie si executie de materiale publicitare si servicii pentru comunicare vizuala

Expirat
SALES EXECUTIVE  -  Ascendo srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles