de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iun 2008 | Expiră 10 Iul 2008

SALES EXECUTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Studii superioare;
* Experienta pe un post similar minim 2 ani;
* Cunoasterea tehnicilor de vanzare si promovare, precum si a pietei de advertising este un avantaj;
* Limba engleza fluent.

Descrierea jobului

* Studiaza piata si identifica noi oportunitati de extindere a companiei;
* Identifica si stabileste relatii cu clientii produselor de media;
* Gestioneaza si extinde portofoliul de clienti ai companiei;
* Propune metode de fidelizare a clientilor si de crestere a cotei pe piata.

Antena 1 este prima televiziune comercială din România fondată în 1993. În cei 14 ani de existenţă, Antena 1 a evoluat de la o staţie locală care emitea în 1993 numai pentru zona Bucureşti, la o reţea de televiziune naţională care acoperă peste 75% din populaţia ţării şi 90% din populaţia urbană.

Expirat
SALES EXECUTIVE  -  Antena 1

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles