de ani Fără Frică...

Publicat 21 Ian 2008 | Reactualizat 18 Feb 2008 | Expiră 21 Feb 2008

Sales executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in vanzare de spatiu publicitar in produsele media (reviste, ziare, outdoor).
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) ;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Ablitati de comunicare si planificare;
- Initiativa, perseverenta, dinamism;
- Studii medii sau superioare in curs;

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii;
- Prezinta oferta de publicitate, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
- Realizarea target-ului stabilit de catre societate;

MAI MULTE DETALII PE www.4-cars.ro

Descrierea companiei

4cars - Bucurestiul in servicii auto

Revista 4cars, singura publicatie auto gratuita din Bucuresti auditata BRAT, a intrat in cel de al patrulea an de aparitie. Publicatia este format A5 si are un tiraj de 20.000 de exemplare lunar distribuite in peste 500 de locatii in Bucuresti. Inca de la primul numar ne-am respectat strategia editoriala de a satisface cerintele tuturor celor interesati de serviciile auto oferite de piata bucuresteana gratie informatiilor variate cuprinse in revista. Revista ofera cititorilor sai de la stiri pana la ample analize de piata, de la prezentarea noilor modele de autoturisme la teste comparative realizate chiar de echipa 4cars.
Revista 4cars este, in acelasi timp, un excelent canal de comunicare intre societatile comerciale care activeaza in industria auto din Bucuresti sau care vor sa o cucereasca si, bineinteles, clientul acestora, datorita ofertei avantajoase, publicului si ariei de difuzare bine definite.
Pentru mai multe detalii accesati pagina WEB: www.4-cars.ro

Expirat
Sales executive  -  Revista 4cars si www.4-cars.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles