Sales Executive Road Freight

Modal Shift SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru această poziție va excela în crearea de noi oportunități. Folosind o abordare consultativă a vânzării, își va folosi expertiza pentru a identifica și califica clienții potențiali, ceea ce duce la oportunități de vânzare atât cu clienții noi, cât și cu cei existenți.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Vanzarea serviciilor de transport si logistica prin gestionarea unui portofoliu de clienti si de furnizori;
Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti si furnizori;
Incheierea contractelor de transport national si international de marfuri;
Identificarea solutiilor optime (rute/grupaje/furnizori) pentru transportul marfurilor de la furnizor la depozit/consignee (cost/time efficiency) prin intermediul partenerilor agreati;
Derularea contractelor si indeplinirea targetului lunar de realizari;
Intocmirea rapoartelor periodice de activitate.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Bonus de performanță lunar;
Acces la training-uri.

Modal Group is one of the fastest growing Transport & Logistics companies in Romania, supporting industry and trade in the continental exchange of goods through road transport, customs clearance and integrated logistics systems. Business fields: • Transport & Logistics; • Freight Forwarding; • Customs Clearance; • Pallet Distribution; • Rail, Sea, Air Freight.

Publicat 8 iun. 2022 Expiră 8 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos