Publicat 27 Sep 2019 | Reactualizat 27 Oct 2019 | Expiră 28 Oct 2019

SALES ENGINEER GRIPPING TECHNOLGY AND CLAMPING SYSTEMS

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare, profil tehnic: Mecanica, Utilaje, Roboti Industriali, Mecatronica;
Domiciliu in zona Transilvania Centru-Vest (Brasov, Sibiu, Hunedoara, Arad, Timis)
Limba engleza scris-vorbit, nivel ridicat; limba germana constituie un avantaj;
Cunostinte foarte bune in utilizarea calculatorului
Disponibilitate de deplasare in tara (80% din timp) si strainatate (ocazilonal)
Spirit de echipa
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Ofertarea de solutii tehnice si comerciale
Suport tehnic pentru proiectele clientilor
Vizitarea clientilor pentru definitivarea proiectelor.
Raportarea activitatii catre Directorul General
Colaborarea cu personalul de la biroul din Sibiu, precum si cu firma mama din Germania

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Autoturism, laptop, tableta, telefon
Dezvoltare personala si profesionala
Mediu de lucru la standarde occidentale
Posibilitati de avansare in cadrul firmei inclusiv in cadrul firmei mama din Germania.

Companie germana, lider mondial in domeniul sistemelor de prindere, automatizarilor si robotilor industriali.

Expirat
SALES ENGINEER GRIPPING TECHNOLGY AND CLAMPING SYSTEMS  -  SCHUNK INTEC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles