Sales Consultant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești pasionat de vânzări și nu renunți până când nu găsești cea mai bună soluție pentru clienți? În plus, mereu știi cum să te faci ascultat/ă, ai o atitudine pozitivă și ai și cel puțin 1 an de experiență în relaționarea cu clienții?
Atunci pe tine te căutam! :) Haide în echipa noastră!

Descrierea jobului

Cum ar arăta ziua ta dacă ai lucra Consultant Vânzări la Viva Credit?

Intеractionezi telefonic cu potеnțiаlii cliеnți, în scopul promovării serviciilor pe care le oferă compania. Ești proаctiv/ă în idеntificarеа nеvoilor cliеnților și le ofеri soluții personаlizatе. Te asiguri că dеzvolți rеlаții de încrеdеre și dе durаtă cu cliеnții Viva Credit și conduci procesul de vânzare până la semnarea contractelor.

Unde mai adaugi și câteva (zeci de) vorbe schimbate cu colegul de peste masă și zâmbete cât încape, pentru că suntem o echipă de oameni faini!

Pachetul tău de beneficii
* oportunități de dezvoltare profesională prin training-uri periodice și coaching;
* echipa unită și animată de mediul dinamic dintr-o companie cu dezvoltare rapidă;
* birou ultracentral cu toate dotările de care ai nevoie;
* un salariu motivant insoțit de un sistem de bonusare pe măsura rezultatelor obținute;
* bonuri de masă;
* asigurare medicală privată;
* abonament 7card;
* evenimente sociale periodice organizate de companie pentru întreaga echipa (ex: team
building).

Așteptăm CV-ul tău!

VIVA Credit IFN SA este prima companie din România specializată în împrumuturi rapide, oferite 100% online. Oferim sume cuprinse între 100 și 3000 lei.
Când cei dragi se bazează pe tine, tu bazează-te pe Viva Credit! :)
Misiunea noastră este să oferim o soluție rapidă și convenabilă pentru finanțarea nevoilor tale urgente - linia de credit.

Cum arătăm în cifre?

- Peste 10 ani de experiență în România
- Peste 1.000.000 de împrumuturi acordate
- Peste 90% dintre clienți ne-ar recomanda altor prieteni

Ce este Linia de Credit?
- Este rezerva ta de bani până la salariu din care poți retrage oricând ai nevoie, de câte ori ai nevoie.

Ce beneficii le oferim clienților?

- 0% dobândă în primele 30 de zile. Oferta este valabilă pentru clienții noi;
- Plătești dobândă doar pentru suma retrasă;
- Poți rambursa anticipat fără comisioane sau alte penalități;
- Suma rambursată, mai puțin dobânda, este din nou disponibilă pentru a fi retrasă;
- Poți plăti lunar doar 10% din suma utilizată + dobânda acumulată;
- Atât timp cât nu retragi bani, nu te costă nimic.

VIVA Credit IFN SA este o instituţie financiară nebancară înregistrată în Registrul General al Băncii Naţionale a României cu numărul RG-PJR-41-110267.
www.vivacredit.ro
021. 303.00.80
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos