Sales back office

SC SENAL-COM SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3000 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • atitudine pozitiva
  • atentie distributiva
  • abilitati de comunicare si relationare
  • dorinta de a invata
  • lucru in echipa
  • cunostinte operare PC
  • rezistenta la stres

Descrierea jobului

  • procesare comenzi
  • pregatire oferte conform indicatiilor primite din front office
  • comunicare cu clientii si coordonarea activitatii telefonic si in scris
  • gestionare reclamatii
  • verificarea incasarilor
  • generare rapoarte si statistici
  • cunoasterea si respectarea procedurilor interne de lucru si a valorilor companiei

Beneficii
  • salariu fix plus bonusuri
  • tichete de masa
  • program de lucru flexibil

Senal este unul dintre principalii furnizori de teava fara sudura din Romania si din regiune, avand un stoc de peste 5000 de tone. Suntem o echipa tanara, dornica de afirmare si dezvoltare, cu obiectivul de a ajunge lider de piata pe segmentul distributiei de tevi si bare din otel.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021